Blaty kuchenne

blat kuchenny

Egger

Blaty robocze firmy Egger to ozdoba idealna do każdej kuchni. Są zarówno odporne i wytrzymałe

kuchenne blaty

SWISS Krono

Blaty robocze firmy Egger to ozdoba idealna do każdej kuchni. Są zarówno odporne i wytrzymałe

kuchenny blat

Krono span​

Blaty kuchenne

O funkcjonalności blatów kuchennych decyduje ich trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwość utrzymania w czystości. Oferowane przez markę ETS Nova blaty kuchenne odznaczają się wysokimi walorami estetycznymi i użytkowymi. Za ich wyborem przemawia doskonała relacja jakości do ceny, w parze z którą idzie szeroki wybór rozwiązań znanych i cenionych marek. W stałym asortymencie posiadamy blaty Egger, blaty kuchenne Swiss Krono oraz blaty Krono Span. Bogata i zróżnicowana oferta pozwala na nieograniczony dobór kolorystyki i wzornictwa blatów do frontów meblowych, laminatów oraz płyt meblowych. Obok blatów nawiązujących wzornictwem do różnych gatunków drewna proponujemy również blaty kuchenne w okleinie granit czy marmur. Blaty kuchenne granit i blaty kuchenne marmur doskonale komponują się zarówno w nowoczesnych wnętrzach minimalistycznych, jak i z bardziej tradycyjną zabudową kuchenną. Charakteryzuje je ciekawe wzornictwo oraz wysoki komfort użytkowania.

Nasze blaty kuchenne – zalety

Oferowane przez markę ETS Nova blaty kuchenne to profesjonalne artykuły meblarskie odznaczające się wieloma zaletami użytkowymi. Nasze blaty są:

  • odporne na wysokie temperatury, dzięki czemu odstawienie bezpośrednio na blat np. naczynia z wrzątkiem nie powinno pozostawić na jego powierzchni żadnych uszkodzeń, wyjątek stanowią tutaj czajniki i garnki metalowe oraz patelnie, pod którymi zawsze powinniśmy stosować specjalne podkładki izolacyjne,
  • odporne na promieniowanie UV, dzięki czemu pod wpływem światła dziennego nie ulegają odbarwieniom,
  • odporne na działanie pary wodnej, która nie przenika w głąb blatu i nie powoduje rozwarstwień płyty, jednocześnie polecamy odpowiednio zabezpieczyć spód blatu przed wilgocią w miejscach instalacji urządzeń AGD do zabudowy,
  • odporne na działanie detergentów, co umożliwia stosowanie do ich mycia i pielęgnacji praktycznie wszystkich delikatnych środków czystości, które nie ścierają i nie rysują powierzchni.

Blaty kuchenne na wymiar z dostawą – Warszawa

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy wysokiej jakości blaty kuchenne z możliwością docięcia blatu na wymiar. Blaty na wymiar docinamy pod zabudowę meblową, z opcją przygotowania otworów pod poszczególne elementy wyposażenia kuchni – zlew, urządzenia AGD do zabudowy i inne.

Dostawy blatów kuchennych realizujemy na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Termin dostawy ustalamy indywidualnie z Klientem, gwarantując profesjonalny i bezpieczny dowóz akcesoriów meblowych pod wskazany adres. Serdecznie zapraszamy do współpracy.