Frezowanie CNC

Frezowania frontów meblowych

Zapraszamy do skorzystania z usługi frezowania frontów meblowych, która pozwoli Państwu na stworzenie mebli o niepowtarzalnym charakterze i estetycznym wyglądzie.

Oprócz gotowych wzorów, jesteśmy w stanie zaprojektować dla Państwa indywidualny wzór frezu, dopasowany do konkretnych potrzeb i wymagań. Nasza firma dysponuje nowoczesnymi narzędziami i doświadczonymi specjalistami w dziedzinie obróbki drewna, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu wysoką jakość usług.

W procesie frezowania frontów meblowych stosujemy różne techniki, dostosowane do rodzaju materiału i poziomu trudności projektu. Zapewniamy profesjonalne podejście i indywidualne podejście do każdego zlecenia, by sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

Zachęcamy do kontaktu z nami, by poznać szczegóły oferty i skorzystać z naszych usług. Wspólnie stworzymy meble, które spełnią Państwa wymagania i będą cieszyć oko swoim wyglądem. 

Modele frezów:

Model 1

Model 2

Model 3

Model 4

Model 5

Model 6

Model 7

Model 8

Model 9

Model 10

Model 11

Model 12

Model 13

Model 14

Model 15

Model 16

Model 17

Model 18

Model 19

Model 20

Model 21

Blaty kuchenne

O funkcjonalności blatów kuchennych decyduje ich trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwość utrzymania w czystości. Oferowane przez markę ETS Nova blaty kuchenne odznaczają się wysokimi walorami estetycznymi i użytkowymi. Za ich wyborem przemawia doskonała relacja jakości do ceny, w parze z którą idzie szeroki wybór rozwiązań znanych i cenionych marek. W stałym asortymencie posiadamy blaty Egger, blaty kuchenne Swiss Krono oraz blaty Krono Span. Bogata i zróżnicowana oferta pozwala na nieograniczony dobór kolorystyki i wzornictwa blatów do frontów meblowych, laminatów oraz płyt meblowych. Obok blatów nawiązujących wzornictwem do różnych gatunków drewna proponujemy również blaty kuchenne w okleinie granit czy marmur. Blaty kuchenne granit i blaty kuchenne marmur doskonale komponują się zarówno w nowoczesnych wnętrzach minimalistycznych, jak i z bardziej tradycyjną zabudową kuchenną. Charakteryzuje je ciekawe wzornictwo oraz wysoki komfort użytkowania.

Nasze blaty kuchenne – zalety

Oferowane przez markę ETS Nova blaty kuchenne to profesjonalne artykuły meblarskie odznaczające się wieloma zaletami użytkowymi. Nasze blaty są:

  • odporne na wysokie temperatury, dzięki czemu odstawienie bezpośrednio na blat np. naczynia z wrzątkiem nie powinno pozostawić na jego powierzchni żadnych uszkodzeń, wyjątek stanowią tutaj czajniki i garnki metalowe oraz patelnie, pod którymi zawsze powinniśmy stosować specjalne podkładki izolacyjne,
  • odporne na promieniowanie UV, dzięki czemu pod wpływem światła dziennego nie ulegają odbarwieniom,
  • odporne na działanie pary wodnej, która nie przenika w głąb blatu i nie powoduje rozwarstwień płyty, jednocześnie polecamy odpowiednio zabezpieczyć spód blatu przed wilgocią w miejscach instalacji urządzeń AGD do zabudowy,
  • odporne na działanie detergentów, co umożliwia stosowanie do ich mycia i pielęgnacji praktycznie wszystkich delikatnych środków czystości, które nie ścierają i nie rysują powierzchni.

Blaty kuchenne na wymiar z dostawą – Warszawa

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy wysokiej jakości blaty kuchenne z możliwością docięcia blatu na wymiar. Blaty na wymiar docinamy pod zabudowę meblową, z opcją przygotowania otworów pod poszczególne elementy wyposażenia kuchni – zlew, urządzenia AGD do zabudowy i inne.

Dostawy blatów kuchennych realizujemy na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Termin dostawy ustalamy indywidualnie z Klientem, gwarantując profesjonalny i bezpieczny dowóz akcesoriów meblowych pod wskazany adres. Serdecznie zapraszamy do współpracy.