Fronty meblowe

Fronty meblowe dla wymagających

Od jakości frontu meblowego zależy nie tylko estetyka danego mebla, ale przede wszystkim komfort jego użytkowania. Dlatego wybierając fronty meblowe warto sięgać po rozwiązania sprawdzone – trwałe, odporne na zarysowania, a zarazem łatwe w utrzymaniu w czystości. Takie są właśnie fronty meblowe marki ETS Nova, które oferujemy w różnych rozmiarach tak, aby jak najlepiej odpowiadały Państwa indywidualnym potrzebom.

Fronty meblowe lakierowane

Fronty lakierowane charakteryzują się wysoką estetyką wykonania, a zarazem dużą wygodą użytkowania. Lakier jest relatywnie odpornym systemem wykończeniowym, co gwarantuje, że fronty zachowają elegancki wygląd przez długi czas użytkowania. Odpowiednio myte i pielęgnowane nie będą się ścierać, ani rysować. Oferowane fronty meblowe lakierowane odznaczają się również wysoką odpornością na promieniowanie UV, dzięki czemu pod wpływem światła dziennego na ich powierzchni nie pojawiają się nieestetyczne odbarwienia. Dodatkową zaletą frontów lakierowanych jest możliwość wyboru z szerokiego wachlarza kolorów oraz wykończeń. Fronty lakierowane oferujemy w wariancie mat, pół-mat i wysoki połysk.

Fronty meblowe fornirowane

Fronty fornirowane to niezwykle elegancki, a zarazem funkcjonalny system zamknięcia zabudowy meblowej, z pomocą uzyskujemy efekt frontów meblowych z litego drewna w korzystnej cenie. Za wyborem frontów fornirowanych przemawiają nie tylko względy estetyczne, ale również użytkowe. Fronty meblowe fornirowane doskonale sprawdzają się jako fronty kuchenne, jednocześnie świetnie prezentując się również w salonach, przedpokojach czy łazienkach – wszędzie tam, gdzie chcemy uzyskać wysublimowany efekt mebli drewnianych. Fronty fornirowane oferujemy w szerokiej gamie kolorystycznej, o zróżnicowanym wzornictwie podyktowanym strukturą i usłojeniem naturalnego drewna.

Producent frontów meblowych – Warszawa

Marka ETS Nova to producent wysokiej jakości frontów meblowych. Naszym Klientom dostarczamy fronty meblowe lakierowane i fornirowane. Nasze wyroby znajdują zastosowanie w przypadku zabudowy kuchennej oraz w konstrukcjach innych mebli przygotowywanych na wymiar. Fronty meblowe oferujemy wraz z dostawą. Dostawy realizujemy na terenie miasta Warszawa i okolicy w terminie uprzednio uzgodnionym z Klientem. Odpowiadamy w tym zakresie na potrzeby i oczekiwania klienta biznesowego i prywatnego. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. W stałym asortymencie posiadamy dziesiątki wzorów i kolorów frontów meblowych do kuchni, łazienek, pokojów dziennych. Dodatkowo w naszej ofercie można znaleźć blaty kuchenne i laminaty!